Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Złóż zamówienie Tel.: +48 600 414 602 Mail: info@meublesdecharme.com.pl
Meubles De Charme

Firma Paris Prestige Sp. z o. o. zajmuje się importem i sprzedażą francuskich mebli i dekoracji oraz doradctwem i aranżacją wnętrz. Naszym wiodącym asortymentem jest kolekcja mebli w stylu francuskim do salonu, jadalni, sypialni - Meubles de Charme - co z francuskiego znaczy tyle co "meble pełne uroku".

Kolekcja mebli Meubles de Charme to meble wykonane z rzemieślniczą precyzją. Do produkcji wykorzystywane jest lite drewno dębowe i bukowe. Po wstępnej obróbce meble są ręcznie rzeźbione i malowane. Ich osobliwy wygląd to efekt postarzania przy użyciu innowacyjnych metod w tym

techniki poco vecchio. Powstały w ten sposób mebel staje się unikatem, który z powodzeniem odnalazły się w sklepie z antykami.

Przetarcia na meblach mają za zadanie dodać im optycznie lat. To właśnie dzięki nim meble zyskują "charme" wdzięk i urok, który mieliśmy na myśli tworząc nazwę naszej firmy. Kolekcje naszych mebli doskonale sprawdzają się we wnętrzach w stylu francuskim, prowansalskim, rustykalnym oraz stylu shabby.

REGULAMIN SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

meubles de charme, o nas, meble francuzkie


MEBLE FRANCUSKIE

NA IDYWIDUALNE
ZAMÓWIENIE

W naszej ofercie dostępnych jest wiele pięknych i oryginalnych zestawów mebli francuskich. Zachęcamy jednak do pobudzenia własnej wyobraźni i tworzenia własnych, personalizowanych mebli. Mogą być to stylowe meble francuskie lub inspirowane willami z lazurowego wybrzeża meble prowansalskie. Łączcie epoki, bawcie się różnymi stylami, mieszajcie stylizowane meble z nowoczesnymi dodatkami eklektyzm to przywilej naszych czasów.

Każdy Klient może uczestniczyć w tworzeniu własnego, unikatowego mebla poprzez wybór koloru wykończenia drewna i tkaniny obiciowej. Oferujemy szeroką paletę wybarwień drewna i duży wybór materiałów obiciowych, które Klient może dowolnie łączyć. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w spełnianiu Waszych marzeń o wnętrzach z duszą i niepowtarzalnym wdziękiem.

tradycyjne metody
wykańczania mebli

Każde wgłębienie, ornament czy figuralny element dekoracji rzeźbiarskiej naszych mebli wykonywany jest ręcznie. Pochylają się nad nimi najlepsi rzemieślnicy, którzy wkładają całe serce w swoją pracę. W ten sposób powstają prawdziwe "perełki", użytkowe dzieła sztuki.

Zdobienia Naszych mebli wykonywane są ręcznie przez rzemieślników i w ten sposób powstają "perełki" rzeźbiarstwa.

img_photo1     img_photo2     img_photo3    img_photo4     img_photo_5