Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Złóż zamówienie Tel.: +48 600 414 602 Mail: info@meublesdecharme.com.pl
Meubles De Charme

KROK 1 - wejście do sklepu

Kliknij na kategorie MEBLE STYLOWE

KROK 2 - Przeglądanie produktów

  • wybierz produkt z kategorii MEBLE STYLOWE,
  • produkty z oferty sklepu MdeCh podzielone są na kategorie główne i podkategorie. Po wybraniu kategorii lub podkategorii wyświetlają się wszystkie produkty, które są do nich przyporządkowane,
  • przeglądaj produkty oraz zdjęcia danego produktu,
  • na karcie produktu znajdują się szczegółowe informacje o danym produkcie. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zadaj pytanie poprzez formularz, skontaktuj się za pośrednictwem e-maila (info@meublesdecharme.com.pl) lub telefonicznie.

KROK 3 - wybór produktów

Formularz "Złóż zamówienie" znajduje się w prawym górnym rogu na stronie głównej oraz pod każdym produktem. Wpisz w formularz wybrane produkty.

KROK 4 - Składanie zamówienia

  • aby złożyć zamówienie wypełnij formularz - wpisz swoje dane: imię, nazwisko, adres dostawy, e-mail, nr telefonu,
  • przy złożeniu zamówienia na meble z kategorii MEBLE NA ZAMÓWIENIE pobieramy zaliczkę w wysokości 50% wartości zamówienia. Wpłata zaliczki uruchamia procedurę realizacji zamówienia.

Przy produktach dostępnych do 7 dni pobieramy 100% wartości mebla i dostarczamy zamówienie na wskazany przez Klienta adres.

KROK 5 - płatność za produkty

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem zakupu, w którym będzie podany nr konta i dane do przelewu. W tytule przelewu wpisz nr zamówienia lub nr faktury VAT. Przelej kwotę za złożone zamówienie na poniższe konto:

Getin Noble Bank SA
92 1560 0013 2354 0588 5000 0001
Paris Prestige Sp. Z o.o
ul. Wichrowa 7b/10 , 04-682 Warszawa