Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Wiatmy na stronie Meubles De Charme

Złóż zamówienie Tel.: +48 600 414 602 Mail: info@meublesdecharme.pl
Meubles De Charme

Nasza oferta

Stylowe meble
francuskie
w twoim wnętrzu

Showroom Meubles de Charme to więcej niż sklep, to kreatywne atelier, gdzie powstają meble stylowe na miarę arystokratycznych salonów. W atelier można także poradzić się w sprawach aranżacji własnego wnętrza i poprosić o wykonanie projektu.

Wiodąca kolekcja Meubles de Charme to meble francuskie i prowansalskie do salonu, jadalni, gabinetu, sypialni. Oprócz tego w ofercie są: lustra, belgijskie dywany w stylu vintage, pościel i porcelana Sylvie Thiriez,a także klasyczne szkło francuskie z huty La Rochere: kieliszki, szklanki, karafki, talerze.

Ponadto w stałej sprzedaży znajdują się tkaniny dekoracyjne: naturalne lny, tafty, jedwabie. Powstają z nich szyte na zamówienie zasłony, rolety, poduszki, obrusy i podkładki na stół.  Dysponujemy również szerokim wyborem tkanin tapicerskich (welury, plusze, wełny, lny tapicerskie), które pozwalają na to, by każdy Klient, decydujący się na zakup krzeseł i foteli z naszej oferty mógł wykończyć ich oparcia i siedziska wedle własnego uznania.

Główne atuty marki to: najwyższa jakość drewna, tradycyjne metody wykonania, kilkanaście patyn artystycznych, możliwość doboru tkaniny do mebli tapicerskich.

Aktualności

NOWE KOLEKCJE ! SPECJALNA PROMOCJA!

Nowe kolekcje mebli we francuskim stylu!
OFERTA PROMOCYJNA -10% oraz -15% !
Szeroki wybór modeli : komody, witryny, konsole, sekretarzyki,stoły,stoliki.

Berżera francuska

Berżera - elegancki fotel z czasów Ludwika XV,
gruba, wygodna poducha na siedzisku i zaokrąglone poręcze ,
były kojarzone z wiejską swobodą -
berżera znaczy "pasterka".

Znajdziesz nas